TransAlpine 2015: den druhý

2.etapa: 25km/2000m up, 3:33, 7.místo v kategorii dnes, po dvou etapách držíme 6.místo (ztráta na 5. je 13minut, na 4. už 30).

Včerejší vyhlašování byla dost show. Super je, že lídři v každé kategorii dostanou barevný dres na další den, aby byli poznat. Bezva nápad. Trochu jsme se hádali, který chceme. Já mám rád Pantaniho, ale růžový je prý pro holky. Tak jdeme po Saganově zeleném.

 
Dnes jsme vybíhali v 8. To bylo fajn. Jednak odpadlo vedro a taky jsme byli brzy doma. Dokonce se mi běželo lépe, než včera a mohl jsem i fotit.


Prvních 5km hoooodně do kopce (1000m). Pak se to změnilo v trailový ráj. Cesta úbočím, zvlněná, sem tam kameny, spíše tráva. Hebké, běhací.

Drželi jsme se na dohled čela závodu, pak jsme odpadli. Klasika. Zatím se nám daří taktika. Když už nemůžeme, řekneme si, že šetříme síly na další etapy. Uvidíme, jak dlouho to vydrží.

 Po doběhu jsme se jen napili a šli využít prázdnoty haly na spaní. Každý den žasnu nad organizací. Španělé i Francouzi by se měli od Němců učit. Krása.


Já vím, je to drahý závod. Hrozivě. Ale peníze jsou při organizaci vidět a nikomu nic nechybí. Sprch je pro nás asi 40, míst ke spaní dost. I ty internety jsou k mání. A tak vás můžu celý týden osvěžovat v kancelářích naším dobrodružstvím.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.